Wszystko wskazuje na to, że stacja Zduńska Wola Karsznice ożyje w ruchu pasażerskim
TLK Ustronie Hel 19:02/ Kołobrzeg 17:43- Przemyśl 11:55 - kursuje codziennie (we wakacje grupa wagonów ze stacji Hel)
Gdynia 21:33/53- Inowrocław 1:19 –
Zduńska Wola Karsznice 3:15 – Częstochowa Stradom 5:00 – Kielce 6:29 – Kraków Główny 8:03/ 8:37 – Rzeszów 10:37
TLK Ustronie Przemyśl 17:13 - Hel 9:23/ Kołobrzeg 10:25 - kursuje codziennie[(we wakacje grupa wagonów do stacji Hel)
Rzeszów 18:31 - Kraków Główny 20:28/21:02 – Kielce 22:40 – Częstochowa Stradom 0:03 –
Zduńska Wola Karsznice 1:40 – Inowrocław 3:28 – Toruń Gł 3:53 – Gdynia Gł 6:47
Kursujące we wakacje:
TLK Wydmy Łeba 19:49 / Hel 19:50 - Bohumin 7:57
Gdynia 22:15 -Bydgoszcz Główna 0:33 – Inowrocław 1:04 –
Zduńska Wola Karsznice 2:58 – Tarnowskie Góry 4:52 – Katowice 5:38/6:05
TLK Korsarz Ustka 21:00 / Kołobrzeg 21:48 - Kraków Główny 8:48
Ustka 21:00/Kołobrzeg 21:48 – Białogard 22:40 -Piła 0:27 – Bydgoszcz Główna 1:30/ 1:45 – Inowrocław 2:16 –
Zduńska Wola Karsznice 4:10 – Katowice 6:44/ 6:52
TLK Wydmy Bohumin 20:12 - Hel 8:30/ Łeba 8:35
Katowice 21:52/22:22 –
Zduńska Wola Karsznice 0:55 – Inowrocław 2:48 – Bydgoszcz Główna 3:20 – Gdynia 5:45
TLK Korsarz Kraków Główny 21:24 - Kołobrzeg 8:54 / Ustka 10:56
Katowice 23:18 –
Zduńska Wola Karsznice 1:57 – Inowrocław 3:55 – Bydgoszcz Główna 4:24/4:41 – Piła Główna 5:44 – Białogard 8:09