Studencki za zeta

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego oraz powrotem uczelni wyższych do kształcenia w trybie stacjonarnym, Łódzka Kolej Aglomeracyjna przygotowała dla studentów specjalną ofertę biletową, która ma ich zachęcić do podróżowania łódzką koleją.

 Oferta będzie obowiązywała w terminie od 1 do 31 października br.  W ramach oferty studenci (do ukończenia 26 roku życia), na podstawie biletu odcinkowego okresowego, mogą podróżować przez cały ten okres za 1 zł pociągami kategorii ŁKA, w relacjach na obszarze województwa łódzkiego.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 września i będzie trwała do 7 października. Bilety będą honorowane w pociągach REGIO spółki POLREGIO kursujących na obszarze województwa łódzkiego.

Podróż ŁKA przynosi same korzyści: oferujemy szybkie, tanie i komfortowe połączenia na terenie województwa łódzkiego oraz miasta Łodzi. Spółka dysponuje wyłącznie nowymi pociągami, które zostały wyposażone we wszystko, co powinien posiadać nowoczesny skład, m.in.: bezpłatne wifi, klimatyzację, gniazdka elektryczne i USB.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, studenci podczas podróży mogą - w zależności od potrzeb – oddać się pracy lub odpocząć. Dla miłośników jednośladów oferujemy bezpłatny przewóz rowerów w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Dodatkowo, podróżując pociągiem dbamy o środowisko naturalne, ponieważ kolej jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu zbiorowego.

Regulamin oferty— - plik pdf.

źródło: Łódzka Kolej Aglomeracyjna

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Infolinia

PKP Intercity

19 757

Przewozy Regionalne

703 20 20 20

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

(42) 205 55 15

Współpracujemy z

Ostatnie Posty

  • Brak postów do publikacji.
stat4u