PKP Intercity wzmacnia pociągi na majówkę

Zbliża się długi weekend majowy, podczas którego Polacy chętnie podróżują po kraju i do państw sąsiednich. PKP Intercity zaprasza do wspólnych przejazdów i dostosowuje swoją ofertę do wzmożonego ruchu pasażerskiego. Między 30 kwietnia a 5 maja przewoźnik zwiększy liczbę kursujących pociągów, wydłuży ich relacje oraz planowo wzmocni 182 składy dodatkowymi 238 wagonami. Operatywnie zaś prowadzone są kolejne wzmocnienia połączeń z wysoką frekwencją - do 58 składów zostanie dostawionych 126 wagonów.

Majówka to okres, kiedy wiele osób decyduje się na wyjazdy, zarówno w kraju, jak i za granicę. To doskonała okazja do odwiedzenia rodzin, przyjaciół, ale także do odkrycia nowych, urokliwych zakątków naszego kraju. PKP Intercity oferuje połączenia do najpopularniejszych kurortów, ale także do tych mniej znanych, urokliwych miejsc. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, PKP Intercity zaplanowało uruchomienie dodatkowych pociągów oraz kursowanie wybranych połączeń w wydłużonych relacjach.

Lista pociągów kursujących w wydłużonej relacji przez Zduńską Wolę:

•IC 61102 Konopnicka relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia kursuje w wydłużonej relacji do Olsztyna Gł. pod numerem 65124; kursujący 30 kwietnia i 5 maja,

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Infolinia

PKP Intercity

19 757

Przewozy Regionalne

703 20 20 20

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

(42) 205 55 15

Współpracujemy z

Ostatnie Posty

  • Brak postów do publikacji.
stat4u