VIII Mistrzostwa Polski w wyścigach drezyn ręcznych

VIII Mistrzostwa Polski w Wyścigach Drezyn Ręcznych odbędą się 15 czerwca  na bocznicy kolejowej Pfleiderer w Wieruszowie. Organizatorem konkursu jest NSZZ "Solidarność".

Wyścigi drezyn na równoległych torach rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do 15.00. Od 10.00 do 17.00 będzie można skorzystać z przejazdów rekreacyjnych: drezyną ręczną oraz spalinową. Podczas wydarzenia wystąpi Kolejowa Orkiestra Dęta ze Zduńskiej Woli Karsznic, a także występ kabareciarzy: Michała Wójcika oraz Krzysztofa Ferdyna. Organizatorzy na czele ze Zdzisławem Jasińskim zapraszają również na gry i zabawy dla najmłodszych, a także na biesiadny catering. Tegoroczne Mistrzostwa odbywają się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. Dodatkowo będzie można bezpłatnie skorzystać ze specjalnych pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Kolei Śląskich.

 

Pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, którym bezpłatnie będzie można dojechać na VIII Mistrozstwa Polski w Wyścigach Drezyn Ręcznych odjedzie ze stacji Łódź Widzew o 6:55, ze stacji Zduńska Wola o 8:00. Na bocznicę Pfleiderer, gdzie odbywać się będą zawody pociag dotrze o 10:08, natomiast do stacji Wieluń Dąbrowa o 10:33. Powrót zaplanowano ze stacji Wieluń Dąbrowa o 20:48, z Bocznicy Pfleidere o 21:20. Do stacji Zduńska Wola pociag dotrze o 23:32, a do stacji Łódź Widzew o 0:48. Pociąg między Łodzią, a Wieluniem zatrzyma się także na stacjach: Łódź Olechów Wschód, Łódź Chojny, Łódź Pabianicka, Łódź Kaliska, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Sieradz, Błaszki, Kalisz, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno, Świba, Wieruszów, Wieruszów Miasto, Bocznica Pfleiderer, Pieczyska, Czastary, Biała.

Dodatkowo Łódzka Kolej Aglomeracyjna, a także Koleje Śląskie uruchomią kilka dodatkowych pociągów kursujących w krótszych relacjach Kępno – Wieluń Dąbrowa czy Wieluń Dąbrowa – Wieruszów.

Plakat

 

ROZKŁADY JAZDY

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Infolinia

PKP Intercity

19 757

Przewozy Regionalne

703 20 20 20

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

(42) 205 55 15

Współpracujemy z

Ostatnie Posty

  • Brak postów do publikacji.
stat4u