V Miejski Konkurs Recytatorski i Plastyczny ,,Stoi na stacji lokomotywa”

Już po raz piąty Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli ogłasza Miejski Konkurs Recytatorski i Plastyczny ,,Stoi na stacji lokomotywa”. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki i uczniowie zduńskowolskich szkół podstawowych. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: recytacja i plastyka.

Każdy uczestnik powinien przygotować jeden utwór poetycki w kategorii: recytacja lub jedną pracę plastyczną w kategorii: plastyka. Wiersze i prace plastyczne muszą nawiązywać do kolei, pociągu, zawodu kolejarza, maszynisty. W kategorii recytacja w repertuarze nie może pojawić się wiersz ,,Stoi na stacji lokomotywa” J. Tuwima.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia możecie pobrać tutaj —-> REGULAMIN KONKURSU STOI NA STACJI LOKOMOTYWA

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 listopada drogą elektroniczną  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do siedziby filii Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26 listopada 2021 r. o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli filia os. Karsznice, ul. 1 Maja 5-7.

W razie jakichkolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 43/ 823 31 90, filia Miejskiego Domu Kultury, ul. 1-go Maja 5-7, os. Karsznice.

źródło: Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Infolinia

PKP Intercity

19 757

Przewozy Regionalne

703 20 20 20

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

(42) 205 55 15

Współpracujemy z

stat4u